  • : C11CC24031
  • : Матрични
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Когато е в режим Сън, принтерът използва едва 1,1W, а когато работи използва 27W, като по този начин той се квалифицира за ENERGY STAR с отличната си енергийна ефективност.
Epson LX-350 принтира върху хартия с до пет слоя (1 оригинал + 4 копия).
Брой игли9-pin
Брой колони80 columns
Резолюция при печат, dpi240 x 144 dpi
Буферна памет128 KB
ИнтерфейсBidirectional parallel, Parallel, USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B
Брой копия4 plus one original
ЕмулацияESC/P
КонсумативиEpson SIDM Black Ribbon Cartridge for LX-350/LX-300/+/+II (4 Million Chars)
НадеждностMean Time Between Failures: 10 000 Hours, Print Head Life: 400 Million Strokes/Wire
ДругиDocument Feed: Single sheet rear, Continuous paper rear, Paper output rear; Noise: Operation: 53 dB(A); Weight: 4.4 kg; Dimensions: 360 x 450 x 230 mm